Misyonumuz

Misyonumuz

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; özgüveni yüksek, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz kültürüne ve geleneklerine bağlı, inançlı, sorgulayan, araştıran, açık fikir ve görüşlü, yaratıcı, akılcı, duyarlı, sağlıklı, yardımsever, sorumluluk sahibi, mutlu, başarılı, Atatürk ilke ve devrimlerini benimsemiş ve çağın gereklerine ayak uydurabilen yeni nesiller yetiştirebilmektir.

Kuruluş amacımız; vizyonumuza ve misyonumuza uygun olarak, çocuklarımıza iyi bir bakım ve eğitim vermektir. Uzman öğretmen kadromuzla çocuklarımızı sosyal hayata hazırlamanın yanında, temel Türkçe eğitim ile birlikte İngilizce, Yaratıcı Drama, Modern Dans ve Ritmik Jimnastik, Satranç, Ekolojik Çalışmalar, Tiyatro, Sinema ve Atölye dersleri verilmektedir.

Karaca Anaokulu eğitim programı dahilinde Dil Gelişimi, Kavram Gelişimi, Okuma ve Yazmaya Hazırlık, Matematik, Fen Doğa Çalışmaları ve Projeleri, İngilizce, Folklor, Beden Perküsyonu, Orf Çalışmalar, Yaratıcı Drama, Yaratıcılık, Müzik, Öz Bakım Becerilerini Kazandırma, Geliştirme ve Hijyen Eğitimi amaçlanmaktadır.